Wypoczynek nad Bałtykiem

Polskie plaże to cel wakacyjnych wyjazdów wielu ludzi. Można zaobserwować, że nad polskie morze przyjeżdżają nie tylko Polacy, lecz również nasi zachodni sąsiedzi, którzy cenią sobie piękne okolice i niedrogie w stosunku do ich zarobków ceny. Poza tym polskie plaże są coraz czystsze a atrakcji w miasteczkach nadbałtyckich nie brakuje dla nikogo. Są takie miasta, do których przyjeżdża młodzież szkolna, brać studencka. Przeważnie są to miejscowości, gdzie zabawy, tańce i śpiewy trwają praktycznie całą dobę. Nasza słynna polska Ibiza dostarcza młodzieży atrakcji w dzień i w noc.

Zdjęcie znalezione na Pixabay.com

Jednakże nie wszyscy mają ochotę spędzać wakacje na wielogodzinnych hulankach i swawolach. Wielu ludzi szuka miejsc zacisznych, spokojnych, takich, które zapewnią im dobry odpoczynek. Na pewno takim miejscem jest popularny Rewal, miasteczko położone na północno-zachodnich krańcach kraju. Jest to miejsce, w którym całe rodziny co roku odpoczywają i są z owego wypoczynku niezwykle zadowoleni. Jest to miejscowość, do której chętnie się wraca.

Co roku całe rodziny przyjeżdżają do tych samych pensjonatów, hoteli, kwater. Noclegi Rewal zapewniają bowiem ciszę i spokój w nocy, są niedrogie a wyżywienie niezwykle smaczne. To zachodniopomorskie miasteczko cieszy się od lat niesłabnącą popularnością wśród ludzi ceniących sobie czyste plaże, piękne wydmy, spokojne i zaciszne okolice sprzyjające wakacyjnemu odprężeniu, odpoczynkowi. Cóż zatem można, oprócz opalania się na plaży, robić w tych okolicach?

Można przejść się plażą do Niechorza, Pogorzelicy, zwiedzić latarnię morską i podziwiać widoki z kilkudziesięciu metrów wysokości. Można też udać się wzdłuż linii brzegowej na zachód i zwiedzić bezcenne ruiny zamku w Trzęsaczu. Można też skorzystać z kolejki wąskotorowej, skorzystać z basenów, siłowni, sauny, gabinetów urody. Na pewno atrakcji nie brak, każdy znajdzie sobie odpowiednie zajęcie na długie i ciepłe letnie dni nad naszym morzem. Warto skorzystać z oferty i przekonać się jak piękna może być przyroda nad polskim morzem.

Sposób na tanie wakacje?
Rewal - niesamowite miasteczko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Portal turystyczny © 2014-2017 - Zakaz kopiowania artykułów. Frontier Theme