Wakacyjny urlop na plaży

Rewal to miejscowość położona w województwie zachodniopomorskim, która co roku przyciąga wczasowiczów. Jej piękne plaże zapełnione są tłumami turystów, którzy pragną spędzić wyjątkowo i beztroska swój urlop. Piaszczyste plaże są oblegane od rana do wieczora. Spotkać na nich można ludzi w każdym wieku, którzy pragną opalić się, wypocząć i zregenerować siły na kolejnych kilka miesięcy spędzonych w mieście czy na wsi z dala od wspaniałego morza. Na plaży w Rewalu fani sportu mogą podziwiać coroczne turnieje siatkowe.

Zdjęcie znalezione na Pixabay.com

Ci, którzy uwielbiają sporty i w czasie wakacji również są nimi zainteresowani mogą korzystać dowoli z hali sportowej znajdującej się w tej miejscowości. Ruch to zdrowie, dlatego po wylegiwaniu się plackiem na plaży warto rozruszać się przy grze w piłkę siatkową czy tez przy tenisie, którego korty również znajdziemy w tej miejscowości. Rewal posiada także bazę rybacka, która przyciąga fanów rybołówstwa i nie tylko.

Bardzo wielu turystów rankiem udaje się do jej punktu by zakupić świeżą dopiero, co złowiona rybę by potem zjeść ją ze smakiem. Fani jazdy konnej również nie będą się nudzić, bowiem w Rewalu znajduje się gospodarstwo agroturystyczne, w którym jazda konna jest główną atrakcją. Młodzież, która w okresie wakacyjnym może pozwolić sobie na największe szaleństwo na pewno uda się do jednej z dwóch dyskotek, jakie znajdują się w tej miejscowości.

Na pewno spędzi tam mile czas a następnego dnia po szalonej nocy wypocznie na plaży. W sierpniu można obejrzeć także Zawody Ratownictwa Morskiego organizowane w gminie Rewal. Niewątpliwie jedna z atrakcji, jakie spotkać możemy w gminie jest kolej wąskotorowa, której trasa przebiega m.in. przez Rewal. Kolonie czy inne grupy zorganizowane maja możliwość jej wynajęcia podczas weekendów i przejażdżki dana trasą. Zdjęcia na pewno są cenną pamiątką. Najpopularniejszym miejscem, w którym turyści chętnie je robią jest taras widokowy., Który znajduje się przy ulicy parkowej. Do wynajęcia w Rewalu są skutery wodne, atrakcja dla dzieci są także zjeżdżalnie znajdujące się na plaży a także dmuchane konstrukcje, które sprawiają im niesamowita frajdę.

Zainteresowanie polskimi plażami
Niezapomniane wakacje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Portal turystyczny © 2014-2017 - Zakaz kopiowania artykułów. Frontier Theme