Wakacje w Polsce czy za granicą?

Bardzo często decydujemy się na wyjazdy zagraniczne w okresie wakacji. Najczęściej wybieramy kraje śródziemnomorskie zachwycające wspaniałymi krajobrazami, słoneczna pogoda i wieloma zabytkami. Wyjazdy za granice maja to do siebie, że są droższe od tych, które możemy odbyć w naszym kraju. Z drugiej jednak strony pogoda w Polce lubi płatać figle, dlatego często wyjeżdżając nad nasze morze wracamy z niego nieopaleni i rozczarowani. Ci jednak, którzy natrafia na słoneczne dni nie maja, na co narzekać.

Zdjęcie znalezione na Pixabay.com

Wakacje nad polskim morzem mogą być bardzo udane i na pewno nie spędzimy ich gorzej niż za granicą. Jest wiele miejscowości, w których warto się zatrzymać. Jednym z nadmorskich miejsc bardzo licznie odwiedzanym przez tłumy turystów jest Rewal, położony w województwie zachodniopomorskim. Rewal słynie przede wszystkim z kolei wąskotorowej. Grupy zorganizowane mogą wynająć pojazd i przemierzyć wyznaczona trasę.

Poza tym bardzo często w Rewalu przez wczasowiczów odwiedzana jest baza rybacka, w której rano po połowach można kupić świeżą, dopiero, co złowiona rybę. Zabytki objęte ochrona, które leżą na terenie gminy Rewal to również latarnia morska a także piękny neogotycki kościół znajdujący się w Trzęsaczu. Bardzo często odwiedzany jest także taras widokowy. Zarówno przez rodziny jak i pary zakochanych, które mogą tam zrobić niepowtarzalne zdjęcia. Są to najlepsze pamiątki z wakacji warto wiec by były robione w cudownej scenerii.

Poza nimi oczywiście z wakacji w Rewalu możemy przywieźć inne pamiątki, pocztówki, które można nabyć w sklepach, kioskach, jakie znajdują się w tej miejscowości. Poza Rewalem zatrzymać się możemy m.in. w Mrzeżynie, Łebie, Ustce itp. Miejscowości nadmorskich w Polsce, które sa warte zobaczenia jest bardzo dużo. Najczęściej wybieramy je ze względu na cenę, jaka będą nas kosztowały w nich wakacje. Stawki są różne. Wszystko to zależy od ośrodka, w jakim się zatrzymamy i jego wyposażenia. W Rewalu ceny także sa zróżnicowane. Do wyboru mamy wiele miejsc, których oferty możemy przejrzeć w Internecie.

Urlop nad morzem - zalety
Apartamenty w Rewalu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Portal turystyczny © 2014-2017 - Zakaz kopiowania artykułów. Frontier Theme