Wakacje i plaża

Wakacje nad morzem to bardzo popularna forma spędzania wolnego czasu. Wydaje się, że naszym nadmorskim miejscowościom obce jest pojęcie ogólnoświatowego kryzysu ekonomicznego. Na polskie plaże co roku przybywają liczne rzesze turystów polskich i zagranicznych i nic nie wskazuje na to, że statystyki te miałyby ulec jakimkolwiek zmianom. Co takiego oferują nasze nadmorskie kurorty? Na pewno zdrowe powietrze z jodem, które sprzyja naszemu zdrowiu. Na pewno też piękne plaże, które jeszcze nie tak dawno uznawane były za jedne z najbardziej zaśmieconych w Europie.

Zdjęcie znalezione na Pixabay.com

Stan polskich plaż ulega stopniowej poprawie, liczne obostrzenia prawne, kary pieniężne sprzyjają porządkowi na polskich plażach. Kurorty nadbałtyckie oferują też mnóstwo atrakcji dla małych i dużych. Któż z nas nie zna zatłoczonych uliczek nadmorskich miejscowości, gdzie kwitnie handel pamiątkami, różnego rodzaju piłkami, balonami, watami cukrowymi i lodami. Dzieciaki nie posiadają się z radości na widok kolorowej budki z lodami włoskimi wielkości niejednokrotnie przekraczającej możliwości młodego człowieka.

Któż z nas nie zna licznych knajpek z rybami różnego rodzaju. Rybka nad morzem to przecież podstawa wyjazdu, nie spróbować świeżego łososia to tak jakby nie być nad morzem, twierdzą amatorzy wypoczynku nad Bałtykiem. Wśród miejscowości nad Bałtykiem na szczególną uwagę zasługuje Rewal. To zachodniopomorskie miasto oferuje turystom piękne i czyste plaże oraz malownicze wydmy. Rewalskie plaże są niezwykle cenione przez zwolenników wypoczynku nad morzem. Są bowiem czyste, zadbane.

Nie ma także żadnych problemów z zakwaterowaniem, każdy może sobie, najlepiej odpowiednio wcześnie, zarezerwować pokoje Rewal z domowym przepysznym wyżywienie, hotel z doskonałym wyposażeniem, pensjonat, pole namiotowe, willę, domek drewniany. Są zatem kwatery na każdą kieszeń i na każde gusta. Rewalskie noclegi zapewniają klientom spokój, ciszę i komfortowe warunki, dlatego warto wybrać się w tamte strony i przekonać się, że rzeczywiście można tam dobrze wypocząć.

Idealny region na urlop
Atrakcyjność polskiego morza

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Portal turystyczny © 2014-2017 - Zakaz kopiowania artykułów. Frontier Theme