Rewal – piękny nadmorski kurort

Rewal to przepiękna nadmorska miejscowość. Wyjeżdżając nad polskie morze warto zatrzymać się właśnie w niej. Oferuje nam wiele atrakcji, które sprawią, że nasz wakacje na długo pozostaną w naszej pamięci. Rewal leży w województwie zachodniopomorskim. Niewątpliwie jednym z najpiękniejszych miejsc, jakie możemy w nim zwiedzić jest taras widokowy. Turyści, którzy przyjechali do tej miejscowości koniecznie muszą się tam udać by stamtąd obejrzeć przepiękne krajobrazy, zachód wschód słońca a także zrobić wiele wspaniałych zdjęć, które będą przypominały im o wakacjach.

Zdjęcie znalezione na Pixabay.com

Ponad to bardzo często odwiedzanym miejscem jest także baza rybacka. Można ja odwiedzić o każdej porze, jednak Ci, którzy skuszą się na to rano maja szansę obejrzeć prace rybaków, a także istnieje możliwość kupienia smacznej świeżej ryby. Niewątpliwie każdy z nas będąc w Rewalu będzie chciał, chociaż raz zobaczyć jak taka praca wygląda naprawdę. Rewal poza tym, że posiada typowo nadmorskie cechy to jest doskonałym miejscem do uprawiania sportu. Nie każdy lubi, bowiem całymi dniami wylegiwać się na plaży.

Duża liczba wczasowiczów uwielbia spędzać czas aktywnie, w związku z tym maja na to szansę. Przede wszystkim istnieje możliwość udania się do nowoczesnej hali sportowej. Tam możemy całkowicie odreagować grając w piłkę siatkową, koszykową czy halową. Wszystko zależy tylko od naszych upodobań. Wczasowicze, którzy z kolei wola oglądać sporty niż w nich uczestniczyć maja i na to szansę, bowiem w Rewalu odbywają się turnieje piłki plażowej i siatkowej, zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Dla szalonej młodzieży również znajda się atrakcje.

Wieczorami po całych dniach leniuchowania mogą oni zabawić się na dyskotekach. Dzieci z kolei maja szansę na zabawę zarówno na plaży jak i w większości hoteli, w których mieszkają. Na plażach w okresie wakacyjnym można spotkać zjeżdżalnie a także inne dmuchane konstrukcje, które sprawią frajdę zarówno tym młodszym jak i starszym dzieciom. Jeśli pogoda nie sprzyja leżeniu na plaży to w ośrodkach można skorzystać z wielu oferowanych rozwiązań np. basenu.

Pisz - wielkie jeziora

1 Comment

Add a Comment
  1. Czasami jadę nad morze i wybieram noclegi w Rewalu. Bardzo miło spędzam tam czas z rodziną. Wolę jechać nad morze (chociaż mieszkam bliżej Zakopanego) niż w góry. Rewal ma bardzo piękny krajobraz. Polecam wszystkim…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Portal turystyczny © 2014-2017 - Zakaz kopiowania artykułów. Frontier Theme