Pokoje w Rewalu

Wybór miejscowości, w której chcemy spędzić wakacje jest dość trudny. Wynika to z dużej liczby pięknych i atrakcyjnych miejsc, w których znaleźć możemy zakwaterowanie. Jednym z popularniejszych miejsc, do których wybieramy się w okresie letnim jest Rewal. Miejscowość ta wyróżnia się piękną piaszczysta plażą, wspaniałymi zakątkami, do których możemy zaliczyć m.in. taras widokowy. Wyjeżdżając na wakacje musimy zadbać o kwaterę. Na pewno nie będzie ona najtańsza, ponieważ w ciągu trwania sezonu ceny szybko rosną w górę ze względu na duże zainteresowanie.

Zdjęcie znalezione na Pixabay.com

Jeśli chcemy odwiedzić Rewal to najprościej będzie w wyszukiwarce internetowej wpisać hasło „pokoje Rewal”. Wyświetlą się nam wtedy oferty hoteli, ośrodków i pensjonatów, w których możemy wynająć pokoje dla siebie i całej swojej rodziny. Szybko tez będziemy mogli porównać ich ceny i wybrać to dla nas najkorzystniejsze. Istotna kwestia dla nas jest także odległość danego ośrodka od morza. Nikt, bowiem nie chce poświęcać wiele czasu na to by dostać się na plażę.

Pokoje Rewal oferowane m.in. przez hotel SEO są bardzo atrakcyjne. Każdy z nich posiada balkon, łazienkę a nawet telewizor, dzięki czemu w deszczowe dni będziemy mogli obejrzeć ulubione filmy czy programy. Ponad to do dyspozycji jest także basen a także jacuzzi. Cena za jeden nocleg wynosi 100 zł od osoby dorosłej. Dzieci nie muszą aż tyle płacić. Zniżka na nie wynosi aż 70 zł. Kolejnym miejscem gdzie wynająć możemy pokoje jest dom gościnny Boja.

Ośrodek ten jest położony jedyne 50 metrów od morza, i znajduje się w spokojnej bezpiecznej dzielnicy. Do wyboru są pokoje 2, 3, 4 osobowe. Również i one posiadają własna łazienkę i telewizor. Istotna kwestia jest to, iż na terenie ośrodka znajduje się plac zabaw dla dzieci, w którym na pewno mile spędzą one wolny czas. Ponad to mamy do dyspozycji także nieodpłatny parking. Ośrodek posiada także specjalne miejsce na grilla i aneks kuchenny, w którym możemy przyrządzić posiłki dla siebie i całej rodziny. Dziesięć metrów od budynku znajduje się także stołówka.

Oferta noclegowa Rewala
Ośrodki wypoczynkowe nad morzem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Portal turystyczny © 2014-2017 - Zakaz kopiowania artykułów. Frontier Theme