Ośrodki wczasowe nad morzem

Rewal to tylko jedna z licznych nadmorskich miejscowości, w której spędzimy wspaniale nasz urlop. Ceny w sezonie będą porównywalne do tych, które spotkamy w innych miejscowościach takich jak Łeba, Sarbinowo, Ustka itp. Na pewno jednak wakacje w Rewalu będą nas mniej kosztowały niż wyjazd za granicę. Bardzo wiele rodzin decyduje się na wyjazdy do krajów śródziemnomorskich, gdzie liczyć mogą na słoneczna pogodę i niepowtarzalne wrażenia. Wakacje spędzone w Polsce wcale nie musza być gorsze. I tutaj spotkają nas atrakcje i także możemy wrócić z nich opaleni a przy okazji nie wydamy tyle pieniędzy.

Zdjęcie znalezione na Pixabay.com

Bardzo wiele rodzin przy codziennych wydatkach nie może zaoszczędzić na wymarzony wyjazd wystarczającej gotówki. Banki oferują, więc szybkie pożyczki, które pomogą zrealizować plany. W Internecie możemy przeczytać wiele informacji na temat ośrodków wczasowych czy hoteli, w których znajdziemy zakwaterowanie. Łatwo tez porównamy ich ceny, dzięki czemu wybierzemy najlepszą dla nas opcje, która nie pochłonie wszystkiego, co mamy w portfelu. Rewal to bardzo chętnie odwiedzana miejscowość.

Ośrodki wczasowe znajdujące się w niej proponują wiele atrakcji i wspaniale wyposażone pokoje, które będą nas kosztowały zazwyczaj w granicach stu złotych. Dzieci mogą jednak liczyć na zniżki. Jednym z pensjonatów, w którym możemy się zatrzymać jest „Bursztyn”. Jak to zazwyczaj się dzieje ceny za nocleg poza sezonem są dużo niższe i atrakcyjniejsze. Na taki wyjazd kusza się jednak starsi, bowiem dzieci w tym okresie musza już chodzić do szkoły.

Nocleg poza sezonem może kosztować jedyne 30 zł. Bursztyn oferuje domowe posiłki, tradycyjne dania, które na pewno zadowolą gości pensjonatu. Ponad to dysponuje on grillem, miejscem do gry w siatkówkę oraz placem zabaw. Zorganizowane grupy kolonijne mogą liczyć także na rabaty. Pensjonat ten leży 200 metrów od morza w spokojnej okolicy, co na pewno stanowi jego atut. Ponad to niedaleko niego znajduje się hala sportowa, z której dowoli mogą korzystać goście nawet w okresie letnim.

Pomysł na urlop wypoczynkowy
Idealny region na urlop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Portal turystyczny © 2014-2017 - Zakaz kopiowania artykułów. Frontier Theme