Opis nadmorskich miejscowości

Rewal leży w województwie zachodniopomorskim. Jeśli w okresie letnim planujemy wyjazd to warto zdecydować się na spędzenie choćby kilku dni w tym urokliwym miejscu. Każdy znajdzie coś dla siebie i na pewno z chęcią będzie do niego powracał przez kolejne lata. Gmina Rewal obejmuje kilka wiosek. W każdej z nich znajdziemy coś wyjątkowego, co przyciągnie nasza uwagę. Na pewno miejscami, które trzeba odwiedzić będąc w tej miejscowości jest baza rybacka. Istnieje możliwość zakupienia od rybaków dopiero, co złowionej ryby.

Zdjęcie znalezione na Pixabay.com

Wszyscy Ci, którzy lubią rybę wędzona mogą ją kupić w budkach znajdujących się w jej pobliżu. Kolejnym miejscem tłumnie odwiedzanym przez wczasowiczów jest taras widokowy a także kolej wąskotorowa. Rewal charakteryzuje się piękną piaszczysta plażą, na której do woli może wylegiwać się na słońcu o ile pogoda nam sprzyja. Z wakacji nie należy wracać bez pamiątek. Oczywiście najlepszą pamiątką są wspomnienia i zdjęcia, które możemy robić w każdej chwili.

Warto jednak przeznaczyć trochę oszczędności na widokówki czy wspaniale muszle i kamienie, które zakupić możemy w okolicznych kioskach. Będą one również stanowiły idealny prezent dla bliskich nam osób. Nie tylko Rewal jest chętnie odwiedzana miejscowością przez turystów. Kolejna z nich jest m.in. Kołobrzeg. Również znajduje się on na terenie województwa zachodniopomorskiego. Charakteryzuje się on dużym kąpieliskiem morskim a także uzdrowiskiem.

Kołobrzeg to miejsce, w którym zwiedzić możemy również bazę rybacką, ale i też port handlowy czy jachtowy. Zachwycającą jest jego sześciokilometrowa, piaszczysta plaża. Ponad to Kołobrzeg słynie z uzdrowisk. Na jego terenie znajdziemy wiele ośrodków, które oferują nam zabiegi zdrowotne. Chcąc wybrać się do sanatorium Kołobrzeg będzie idealnym miejscem gdzie takowe znajdziemy. Zarówno Rewal jak i Kołobrzeg leżą w województwie zachodniopomorskim. Obydwie te miejscowości poszczycić się mogą wspaniałymi krajobrazami, plażą a także licznymi ośrodkami, w których znajdziemy zakwaterowanie podczas naszego wakacyjnego wyjazdu.

Gdzie nad Morze?
Polskie pięknie plaże

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Portal turystyczny © 2014-2017 - Zakaz kopiowania artykułów. Frontier Theme