Mazury czy reszta świata?

Ostatnimi czasy w mediach można dużo usłyszeć o prężnym rozwoju Polski. Oczywiście jak wiele rzeczy, które słyszymy w masmediach podlega dyskusji, ale ja chciał bym się skupić konkretnie na temacie polskiej turystyki. W okresie wakacyjnym w reklamach namawiają nas na spędzenie urlopu w Polsce, pokazują jak wiele się zmieniło i jak jest cudownie. Czy to prawda?

Zdjęcie znalezione na Pixabay.com

Owszem jakość turystyki się zmieniła jak i został odkryty bardzo ciekawy region turystyczny czyli mazury. Politycy oczywiście bardzo zachęcają do odwiedzania polskich zakątków turystycznych bo to wiąże się oczywiście z wzrostem gospodarczym.

Mogłoby się wydawać, że skoro nasze mazury to cud natury będzie to ciekawa atrakcja, blisko domu i ciekawa opcja turystyczna. Pewnie tak jest tylko czy warto wydać te samie pieniądze na spędzanie wymarzonego urlopu w Polsce gdzieś za granicą gdzie nie trzeba się martwić o pogodę, czystość wody itd. Bez względu na to gdzie będziemy spędzać nasz urlop starajmy się wypocząć i róbmy to bezpiecznie.

Dzika przyroda, a fotografia
Natura czy postęp?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Portal turystyczny © 2014-2017 - Zakaz kopiowania artykułów. Frontier Theme