Baza noclegowa nad Bałtykiem

Wybierając się na wakacje istotna kwestia jest nocleg. To on przede wszystkim stanowi o kosztach, jakie będziemy musieli ponieść w czasie urlopu. Wybierając się z cała rodzina wiadome będzie to, że wyjazd wakacyjny będzie nas dość sporo kosztował. Wakacje są raz w roku i nie powinniśmy spędzać ich w domu. Zawsze możemy zaciągnąć kredyt i chociaż przez te kilka dni cieszyć się czasem spędzonym wspólnie z rodziną. Bardzo chętnie odwiedzamy Rewal. Jest to spokojna miejscowość położona na zachodnim wybrzeżu.

Zdjęcie znalezione na Pixabay.com

Oferuje nam wiele atrakcji i tak samo wiele rozwiązań, co do miejsca zakwaterowania. Do wyboru mamy pensjonaty, hotele, domy wczasowe czy nawet pola namiotowe. Noclegi Rewal- to oferty spędzenia naszego pobytu m.in. w domu gościnnym Harry. Obiekt znajduje się przy ulicy saskiej. Istotne kwestią jest to, iż znajduje się on jedyne sto metrów od morza. Niestety od centrum dzieli go aż dziewięćset metrów. Do wybory mamy w nim pokoje 1, 2, 3, i4 osobowe.

Do dyspozycji mamy parking, ogród prysznic i WC. Ważne jest to, że posiada plac zabaw, na którym nasze dzieci będą mogły mile i aktywnie spędzać czas po przyjściu do ośrodka. Noclegi Rewal to również oferty „Pensjonatu nad morzem ANNA” leżącego przy ulicy akacjowej. Minimalna cena za nocleg wynosi w nim czterdzieści złotych., Nie jest ona wysoka jednak trzeba wziąć pod uwagę, że nasz pokój nie będzie tak luksusowy jak inne. Czasami dla wczasowiczów nie ma to znaczenia, ponieważ i tak większość czasu spędzają oni na plaży a zaoszczędzone w ten sposób pieniądze można wydać na inne atrakcje niekoniecznie w ośrodku, w którym przebywamy.

Pokoje są 2, 3 lub czteroosobowe, wyposażone w telewizor, balkon łazienkę z natryskami a także sztućce, talerze i czajnik bezprzewodowy itp. Goście maja również do swojej dyspozycji aneks kuchenny i lodówki. Ośrodek położony jest w spokojnej dzielnicy, od plaży wczasowiczów dzieli jedynie kilka minut spaceru. Goście hotelowi nie muszą obawiać się o hałasy, maja zapewniony spokój a także parking, oczywiście bezpłatny.

Wakacyjny odpoczynek
Wakacje na Bałtykiem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Portal turystyczny © 2014-2017 - Zakaz kopiowania artykułów. Frontier Theme