Aktywność na urlopie

Rewal to tylko jedna z licznych miejscowości odwiedzanych przez nas w okresie letnim. Każdy chce swój urlop spędzić wyjątkowo, dlatego bardzo często powracamy w miejsca, które się już w poprzednich latach sprawdziły. Niewątpliwie Rewal jest jedna z tych, w której pobyt zaliczyliśmy do najbardziej udanych, a świadczyć mogą o tym tłumy turystów, którzy co roku wypoczywają na pięknej plaży Rewalu. Gmina Rewal obejmuje kilka miejscowości, w których znajdują się warte zobaczenia zabytki. M.in. kościoły, ruiny kościoła, kolej wąskotorowa czy tez baza rybacka.

Zdjęcie znalezione na Pixabay.com

Dla aktywnych wczasowiczów Rewal ma do dyspozycji hale sportową, która w okresie letnim jest do dyspozycji zarówno grup zorganizowanych, kolonii, obozów jak i tez indywidualnych osób czy rodzin. Jeśli tylko pogoda na plaży nie sprzyja można udać się do hali i tam grać, w co tylko chcemy. Ponad to w okresie letnim na rewalskiej plaży odbywają się turnieje piłki plażowe i siatkówki męskiej a także żeńskiej. Widowisko jest na pewno atrakcja dla niejednego wypoczywającego na plaży.

Można dopingować swoje faworytki a przy tym miło spędzać czas. Dla dzieci największymi atrakcjami na plaży zapewne będą różnorodne zjeżdżalnie i dmuchane zamki, z których mogą oni korzystać, podczas gdy rodzice będą się opalać. Tłumy na plażach sa naprawdę duże, jeśli więc chcemy zaznać trochę ciszy najlepiej udać się na nią pod wieczór, kiedy to już wszyscy powoli rozchodzą się do domów i ośrodków. Bardzo pięknym i znanym miejscem w Rewalu jest jego taras widokowy.

Można z niego oglądać wspaniałe zachody i wschody słońca robiąc przy tym niepowtarzalne zdjęcia. Młodzież ma także szansę zabawić się na dyskotekach. Nie można wrócić z wakacji w Rewalu bez pamiątek. Kupienie ich nie jest trudne, bowiem co chwile natkniemy się na sklep z pamiątkami, w którym możemy kupić wspaniałe muszle, pocztówki, naszyjniki czy kamienie, które będą nam przypominały o tej wspaniałej miejscowości przez kolejne miesiące czy lata. Warto, więc przygotować sobie i na tą ewentualność gotówkę.

Rewal - informacje, położenie
Relaks na plaży

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Portal turystyczny © 2014-2017 - Zakaz kopiowania artykułów. Frontier Theme